Wróć   polish:Elite:board > dyskusja > sport > kulturystyka
Odpowiedz
 
LinkBack Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd

  #41 (permalink)  
Stare 13.08.2009, 15:10
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Postów: 243
Postów w giełdzie: 0
Domyślnie Odp: Kuracja :)

moj koles sobie klate goli maszynka zwala z niego na osiedlu jest ;p
3 lata troche przesadzilem ale 5 to masz duzo czasu
Mozesz mi powiedziec co to sa odbloki ?
Do tego kup sobie białko jakies 80% i powinno byc ok + l-glutaminie ;p to juz wogole powino ciebie ostro wy***ac no i na zarcie hajs ;p

  #42 (permalink)  
Stare 13.08.2009, 15:42
Avatar JaramSieRapem
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2009
Postów: 149
Postów w giełdzie: 0
Cool Odp: Kuracja :)

O jedzenie martwic sie nie musze ))))

Jakas odzywke kupie zeby dodatkowo zapewnic witaminy itp itd

odblok stosujemy po kuracji aby nasz organizm mógł prodókowac własny testosteron i hormony. Np Deca woływa na narządy rozrodcze i zatrzymuje produkcje wlasnego testosteronu lub ja zmniejsza i wtedy np pojawiaja sie problemy ze czlonka bedziesz mial miekkiego po prostu ci nie stanie odblok pomaga organizmowi wrócic do normy i do normalnej pracy organizmu.

Osłonki no to wiadomo np na watrobe aby mniej dostawala po duupie po ruskiej metce...oslonki stosujemy w trakcie kuracji

  #43 (permalink)  
Stare 13.08.2009, 15:45
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Postów: 243
Postów w giełdzie: 0
Domyślnie Odp: Kuracja :)

ale ten odblok jest legalny czy na recepte to jest ?
Bo ja zelony jestem w tym
ile to kosztuje i jak wyglada masz moze fote tego ?

  #44 (permalink)  
Stare 13.08.2009, 19:24
Avatar godfather2150
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Postów: 139
Postów w giełdzie: 0
Domyślnie Odp: Kuracja :)

1-12 oma 250mg e3d
1-13 decka 200mg e7d
1-6 meta (poszukaj polskiej bo ruska to loteria) 30mg ed

ten twój testosteron to enan prop?

Na odblok na bank musi być HCG bo będzie lipa.

P.S. Proszę nie róbcie już tu motłochu jak w rynsztoku!

Aha miejsce wbicia na prawdę nie ma znaczenia oprócz komfortu, w pośladek albo udo chyba najlepiej bo w sumie nic nie czuć, i trudniej trafić na żyłę, po wbciu koks łączy się z receptorami i zostaje rozprowadzony po całym ciele

  #45 (permalink)  
Stare 13.08.2009, 20:23
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Postów: 243
Postów w giełdzie: 0
Domyślnie Odp: Kuracja :)

...................

  #46 (permalink)  
Stare 13.08.2009, 20:24
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Postów: 243
Postów w giełdzie: 0
Domyślnie Odp: Kuracja :)

jest rózniaca w barki słabo kopie w dupe najlepiej
HCG co to jest ? po co wogole odbloki robic ?
jakos umnie koles koksi cale zycie i ani razu nie mial zadniego odbnloka
Co ty piszesz jakie e3 ome wali sie co 5 dni dece raz w tygodniu 2ml
Wes nie mow mu o takich dawkach koles ma 18 lat koksi sie od 2 lat ciwczy 2 wes zj.e.b i e sobie tylko zycie i nic mu nie urosnie
Nie ma sensu omy walic wecej niz co 5 dni a w szczegulnosci co 3 ;/ chyba ze chcesz w wieku 30 lat miec gg to powodzinia
z tego co wiem koles nie ma nawet 36cm na lapie a juz sie koksi brak mi slow do 40 nigdy nie dojdzie ;/

  #47 (permalink)  
Stare 13.08.2009, 21:59
Avatar godfather2150
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Postów: 139
Postów w giełdzie: 0
Domyślnie Odp: Kuracja :)

Odpowiadam:

"jest rózniaca w barki słabo kopie w dupe najlepiej" - ciekawa teoria, ale zła bo nie jest istotne gdzie bijemy. Różnica jest taka, że w tyłek można wbić więcej na raz tj. ilościowo .

"HCG co to jest ? po co wogole odbloki robic ?"

Kilka słów o HCG zaczerpniętych ze strony www.sterydy.net

Kod:
Gonadotropina łożyskowa jest hormonem występującym u kobiet we wczesnym okresie ciąży, wytwarzana w łożysku. Obecności tego hormonu notuje się tylko w tym okresie, dlatego na HCG opiera się część dostępnych w aptekach testów ciążowych. Poziom hormonu we krwi wzrasta już po 7 dniach od owulacji. Następnie wolno i stabilnie rośnie, aż do 2-3 miesiąca ciąży. Po tym okresie poziom HCG spada, aż do porodu. Lek ten otrzymywany jest drogą ekstrakcji z moczu kobiet ciężarnych. Działanie gonadotropiny kosmówkowej przypomina działanie LH. Lek pobudza produkcję steroidowych hormonów płciowych w komórkach śródmiąższowych - testosteronu. W Polsce dostępne są aż 4 wersje tej substancji: Biogonadyl (Biomed-Lublin), Choragon (Ferring Pharmaceuticals), Pregnyl (międzynarodowy koncern Organon) i Profasi (Serono). W medycynie HCG stosuje się w terapii m.in. niepłodności u kobiet z niedoborem gonadotropin, niepłodność u mężczyzn z hipogonadyzmem hipogonadotropowym, Zaburzenia zstępowania jąder, nie wywołane przeszkodami anatomicznymi.

HCG nie przynosi żadnych korzyści dla zawodniczek płci żeńskiej, jest natomiast bardzo użyteczny dla mężczyzn stosujących sterydy anaboliczno - androgenne. Pomaga stymulować sekrecję endogennego testosteronu. W organizmie mężczyzny HCG imituje LH, hormon naturalne wydzielany przez przysadkę mózgową, który pobudza komórki Leydinga w jądrach do produkcji testosteronu. Działanie takie jest szczególnie cenne w okresie krótko po zakończeniu przyjmowania sterydów, kiedy jak najszybciej należy przywrócić prawidłowe funkcjonowanie HPTA. Zbyt niski poziom androgenów występujący po cyklu może okazać się bardzo niekorzystny dla organizmu. Głównym problemem jest wysoki poziom kortyzolu, determinowany poziomem androgenów. Jak wiadomo kortyzol jest hormonem mocno katabolicznym, powodującym rozpad tkanki mięśniowej. Niepodjęcie odpowiednich działań w celu maksymalnego ograniczenia jego aktywności doprowadzi do utraty większości zdobytej wcześniej masy mięśniowej.

Najważniejszym zadaniem HCG jest przywrócenie prawidłowej reakcji jąder na endogenny hormon luteinizujący (LH). W wyniku długiej dezaktywacji zdolność ta może być bardzo upośledzona. Nawet przywrócenie prawidłowej sekrecji LH w takim wypadku nie doprowadzi do odpowiedniego wydzielania endogennego testosteronu. HCG pomaga także przywrócić jądra do prawidłowych rozmiarów, po tym jak doznały one lekkiej atrofii w wyniku długiego stosowania SAA. Nieprawidłowe stosowanie Gonadotropiny łożyskowej może być dosyć szkodliwe. Wysoki poziom testosteronu wywołany właśnie przez HCG może powodować blokowanie prawidłowego funkcjonowania podwzgórza, dokładnie tak samo jak testosteron iniekcyjny. Ponadto wystąpić może zwiększony poziom estrogenów w wyniku stymulacji aktywności aromatazy w komórkach Leydinga. HCG zwiększa aktywność iAMP (regulator aktywności komórkowej), dlatego zdolność jąder do aromatyzowania androgenów pod wpływem HCG zwiększa się nawet kilkukrotnie. HCG zatem powinno być użyte tylko jako błyskawiczny bodziec dla jąder.

Standardowe dawkowanie HCG wynosi 1500 - 3000 I.U co 4 - 5 dni, przez okres nie dłuższy niż 2 - 3 tygodnie. W przypadku zbyt długiego stosowania środek może upośledzać reakcję komórek Leydinga na LH, utrudniając powrót do homeostazy. Iniekcji z HCG należy zacząć dokonywać w odpowiednim czasie. Przykładowo - kończąc cykl z zastosowaniem Sustanonu, poziom testosteronu pozostanie podwyższony jeszcze przez 3 - 4 tygodnie po ostatniej iniekcji. Dlatego użycie HCG zaraz po ostatniej dawce Sustanonu będzie zupełnie bezużyteczne. Należy odczekać aż poziom androgenów opadnie, biorąc pod uwagę okres półtrwania środka, i dopiero rozpocząć terapię z HCG. W przypadku Sustatnonu po 3 - 4 tygodniach od ostatniego zastrzyku. Podobnie kończąc przyjmowanie doustnego Dianabolu, poziom androgenów we krwi spadnie po 3 dniu od ostatniej dawki. W takim wypadku można rozpocząć terapię HCG kilka dni przed ostatnią dawką Dianabolu, dając tym samym czas HCG na odpowiednie działanie. Dawkowanie HCG w dużym stopniu zależne jest od stopnia zablokowanie osi podwzgórze � przysadka - jądra, w wyniku przyjmowania sterydów. Po 8 tygodniowym cyklu z Equipoise, 1500 - 2500 I.U. będzie dawką wystarczającą (EQ blokuje HPTA w stopniu umiarkowanym). Natomiast już cykl Sustatnonu, rzędu 750 - 1000mg tygodniowo, wymaga większych dawek HCG - 5000 I.U. jako injekcja początkowa. Dobrym rozwiązaniem jest stopniowe zmniejszanie dawek w iniekcji z HCG.

Jak wyżej wspomniano, HCG imituje tylko działanie LH. Nie jest idealnym środkiem zwalczającym blokowanie endogennego testosteronu. Do tego celu znacznie efektywniejsze będą środki typu SERM - Clomid i Nolvadex, odblokowujące prawidłowe funkcjonowanie podwzgórza. Oczywiście to także powoduje przywrócenie sekrecji endogennego testosteronu, jednak na zasadach innego mechanizmu niż HCG. Bardzo skutecznym okazuje się być połączenie HCG z Nolvadexem/Clomidem w ramach odblokowania - HCG przywracając aktywność jąder, SERM odblokowując podwzgórze i przywracając odpowiednie wydzielanie gonadotropin z przysadki. Standardowo rozpoczyna się z użyciem obu środków, kończąc samym Clomidem/Nolvadexem, po zaprzestaniu iniekcji z HCG. Zabieg taki przyczyni się do szybkiego przywrócenia prawidłowego poziomu testosteronu, który pozostanie w miarę stabilny po odstawieniu środków. Jest to najlepsze możliwe działanie w celu zachowania jak największego odsetku przyrostów z cyklu.
Podczas podawania sterydów organizm przestaje samoczynnie produkować testosteron i dlatego należy się po każdym cyklu, szczególnie z decka i omą która bardzo blokuje- odblokować.

"Co ty piszesz jakie e3 ome wali sie co 5 dni dece raz w tygodniu 2ml
Wes nie mow mu o takich dawkach koles ma 18 lat koksi sie od 2 lat ciwczy 2 wes zj.e.b i e sobie tylko zycie i nic mu nie urosnie
Nie ma sensu omy walic wecej niz co 5 dni a w szczegulnosci co 3 ;/ chyba ze chcesz w wieku 30 lat miec gg to powodzinia" - Jak za pewnie (albo i nie) wiesz oma ma w sobie 4 estry testosteronów o różnych długościach łańcucha jeśli będziemy walić co 5 dni to będziemy marnować działanie krótkich estrów bo nigdy nie osiągniemy odpowiedniego stężenia.


A teraz bardzo Cię proszę przestań bluźnić bo na nikim wrażenia nie robisz.

  #48 (permalink)  
Stare 13.08.2009, 22:15
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Postów: 243
Postów w giełdzie: 0
Domyślnie Odp: Kuracja :)

Ja ciebie jeszcze ani razy nie wyzwałem
To czemu na opakownu jest napsianie ze dawka do jest nawet raz na 1 miesiac ? omadren ma 4x testosterony i tylko 1x dzila tylko 24godziny a 3 pozostale dialaja ponad 2 tygodnie wiec nie ma sensu walic wiecej niz co 5 dni
Jak on bedzie walil co 3 dni to on nigdy nie zrobi juz sobie łapy 40cm poniewaz organizm bedzie juz wymeczony to po 1 po 2 uzalezniony i nie bedzie juz mi nic rosło
ja nie bede mu tumaczył koles ma 18 lat łape nie wiem czy ma 35 i jaki to sens walic takie dawki co kulturysci ? z***ie sobie tylko zycie ale zrozumie on to dopiero jak bedzie mial 25lat i pomysli sobie ze przez 6 lat sie koksilem i nie ma zadnege efektu ;/
GHC to na recepte jest ? ile to kosztuje ?
Ja sie ptalem kolegi powiedził ze co 5 dni omwe sie wali
Pozdraiwam
A i w dupe lepiej kopie poniewaz walilem tescia jak za***alem w barek to rano normalnie sie czyle a jak w dupe to pobudziony wiec chyba lepiej sie wchłania w dupe

  #49 (permalink)  
Stare 14.08.2009, 03:04
Avatar JaramSieRapem
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2009
Postów: 149
Postów w giełdzie: 0
Post Odp: Kuracja :)

OK PROSZE CIE PRZECZYTAJ 2 RAZY TO CO TERAZ NAPISZE......

Skad ty mozesz wiedziec ile mam lat ? hmm nie wspominalem ze mam 18lat......Mam wiecej wiec prosze cie nie pisz tutaj głupot i nie pisalem od kiedy biore koksy tylko powiedzialem ze staz na siłowni mam juz ponad 2 lata......

A co do tego ze na opakowaniu pisze....zrozum wrescie ze tak pisze bo to dawki które sa podawane w tak małych ilosciach by najmniej lub wcale ci nie zaszkodzic i czasem nie mysl ze tak pisze zeby koksy na siłce wiedzieli człowieku tym lecza sie ludzie ! A inni ludzie biora to na siłowniach w wiekszych dawkach. Ja testosteron wale co trening czyli 3 razy w tygodniu
a co z tym uzalerznieniem to nie prawda zmieniasz sobie koksy i wbijasz co innego i tak na przemian i organizm sie nie uzalerznia....

I jeszcze bardziej smieszne skad wiesz ile ja mam w łapie ? pokaz mi posta ze napisalem ze mam 3.5 w łapie no nie .....

Ome sie wali raz na tydzien max 2 razy w tygodniu.....

Obojetnie gdzie walisz i tak sie rozchodzi po calym organizmie a wogóle po 1wszym strzale nic i tak sie nie odczuwa przewaznie odczuwalne juz jest cos po 2gim tygodniu infekcji.....

aha i jesli twierdzisz ze twoi koledzy nie brali nigdy obloku to po pierwsze

CHYBA NIE MIELI DOBREJ KURACJI TYLKO ZARLI SAMA METE
ALBO JUZ DZIECI NIE BEDA W PRZYSZLOSCI MIELI....

A tak sie nazywa jeden z odbloków...Clomid ceny rózne ja moge miec to za 60zł

  #50 (permalink)  
Stare 14.08.2009, 14:51
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Postów: 243
Postów w giełdzie: 0
Domyślnie Odp: Kuracja :)

Widzłem twoj watek przez przypadek i wiem ze pisales ze masz 36 ale nie wiem bo dawno nie mierzyles i ze wazyles 73kg po kuracji a pozniej schudles do 65 to sobie wyobras sobie ile teraz mozesz miec wazac 65kg 33cm max
Jak mozna z 73 schudnac na 65 ? lol
Ok masz 19lat ? nawet 20 lat nie masz czwloeku a ty juz koksisz powodzinia
Ale zrosumisz to za 5 lat ;p albo wogole
Do 38cm robisz na sycho w 1 rok pozniej mozesz zaczac koksic ;p
Jak zaczniejsz koksic odrazu to nigdy ci łapa nie urosnie
Odpowiedz

Szybka odpowiedź
Antispam, complete the task: 
 
Wiadomość:
Opcje

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BBCode jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Wyłączony
Pingbacks are Wyłączony
Refbacks are Wyłączony


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post/autor
Kuracja,siłownia POMOCY JaramSieRapem kulturystyka 6 03.06.2009 20:33
[RS] Śmiertelna kuracja / Sublime (2007) *DVDRip* reboot Medium Quality - horror/thriller 2 21.01.2008 18:11
kuracja z jajek??? tomkers kulturystyka 3 07.07.2007 22:37
Kuracja rambo150 kulturystyka 11 25.02.2006 12:06


Wszystkie czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 3
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.5.2
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polskie wsparcie vBulletin
1432516791
3378600132

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310