Wróć   polish:Elite:board > dyskusja > off-topic > piaskownica
piaskownica Mało twórcze tematy i tasiemce tutaj znajdują swoje miejsce. Posty w tym dziale nie są naliczane.

Temat zamknięty
 
LinkBack Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd

  #2671 (permalink)  
Stare 19.08.2009, 20:32
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Postów: 627
Postów w giełdzie: 0
Domyślnie Odp: Homoseksualizm

Cytat:
Napisał Collatzo Zobacz post
Może niech lepiej pójdzie świnie pasać.
A jaki to ma związek z tematem? Poza tym czy pasania świń jest poniżające (a w dzisiejszych czasach praktycznie nie stosowane)

Cytat:
Napisał eboshi Zobacz post
Parady rownosci - nazywa sie to poprawnie.
Chyba poprawnie politycznie. A ja sobie kpię z politycznej poprawności.

Cytat:
Napisał AiDi Zobacz post
A Antoś dalej rozgłasza, że homoseksualizm to dewiacja jakby to była jakaś prawda objawiona, a nie jego osobista, prywatna, subiektywna opinia Czy ten temat doczeka się w końcu jakiś argumentów przeciw nie opartych na czepianiu się głosowania WHO, na własnych 'widzi mi się' i wyobrażeniach?
Podałem już sensowne argumenty. Uznaję dalej decyzje WHO sprzed 1990 r. określające homoseksualizm jako chorobę. Przed tą datą naukowcy mieli dowody na to że homosie są chorzy. Swą decyzję zmienili pod wpływem politycznej poprawności i lobby gejowskiego.

Cytat:
Napisał zenekbeton Zobacz post
Ja proponuje zamknąć ten temat.
Już się poddajesz?

  #2672 (permalink)  
Stare 19.08.2009, 20:45
Avatar Kuczka
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Postów: 131
Postów w giełdzie: 1
Domyślnie Odp: Homoseksualizm

Może beton przeczytał swoje posty i nagle poczuł się zażenowany ich nader niskim poziomem?

Wiecie kto robi najwięcej hałasu? Nie homo, ale hetero, którzy boją się nie wiadomo czego, nie znają żadnego geja ani lesbijki, ale najchętniej to by ich na pohybel. Bo tak jest najprościej. Rozumiem. Dodamy do tego strach, wszystko jasne. Ale wciąz tak bardzo niepojęte.

Z artykuły Betonie, wynikało, że geje ucza sie szybciej i są bardziej rozwinięci emocjonalnie (jak kobiety). Masz racje, to dla Ciebie realne zagrożenie, że gej nauczy sie więcej i szybciej od Ciebie, dlatego jest chory!

Moja orientacja to moja rzecz. Nie muszę biegać z transparentem i wskazywać wszystkim moich personaliów. To co robię jest normalne.

Poza tym dyskusja zeszła na zastraszająco nisko poziom. Jestem głęboko przerażona.
__________________
"Otium sine litteris mors est et homini vivi sepultura." - Seneka

  #2673 (permalink)  
Stare 19.08.2009, 21:38
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Skąd: SKMK
Postów: 47
Postów w giełdzie: 0
Domyślnie Odp: Homoseksualizm

Cytat:
Napisał Kuczka Zobacz post
Wiecie kto robi najwięcej hałasu? Nie homo, ale hetero.Moja orientacja to moja rzecz. Nie muszę biegać z transparentem i wskazywać wszystkim moich personaliów.
Powiedz swoim pederaścim kolegom żeby nie biegali po mieście w tych paradach to nikt nie będzie Was zauważał i będziecie sobie żyli w spokoju.
Idziecie pod hasłami tolerancji, ale Wy tą tolerancje macie od dawna. Gdyby nie nasza tolerancja to ludzie zrealizowaliby wizje eksterminacji pedalstwa. Wy żadacie akceptacji. A dla Waszego "stylu" życia nigdy nie będzie akceptacji wśród normalnych ludzi. Nawet jeżeli zagwarantujecie sobie prawną "akceptacje" i będziecie straszyć tymi 15.000PLN kary za normalość.

Cytat:
Napisał Kuczka Zobacz post
To co robię jest normalne.
Tak, tak tylko, że to jest Wasza normalność, a nie normalność zdrowych ludzi.

Pomyśl, że masochista, sadysta, onanista i pedofil też mówią o swoich przypadłościach w kategoriach "normy". Szkoda, że nie powszechnie przyjętej normy.
__________________
In Hoc Signo Vinces \o

  #2674 (permalink)  
Stare 19.08.2009, 21:40
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Postów: 627
Postów w giełdzie: 0
Domyślnie Odp: Homoseksualizm

Cytat:
Napisał Kuczka Zobacz post
Moja orientacja to moja rzecz. Nie muszę biegać z transparentem i wskazywać wszystkim moich personaliów.
A twój avatar? Powszechnie wiadomo że tęczowa flaga to symbol homoseksualizmu. Musisz się tutaj z tym obnosić?

  #2675 (permalink)  
Stare 20.08.2009, 11:07
Avatar AiDi
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Postów: 456
Postów w giełdzie: 0
Domyślnie Odp: Homoseksualizm

No Zenek, pisałeś coś tam o inteligencji gejów. Bardzo ciekawy artykuł, o takim jednym "nieinteligentnym" homoseksualiście.

Cytat:
Napisał gazeta.pl
Grupa brytyjskich naukowców wystosowała petycję do brytyjskiego rządu, w której domagają się przeprosin za śmierć Alana Turinga - genialnego brytyjskiego matematyka.

Turing uznawany jest za ojca współczesnej informatyki. Naukowiec popełnił samobójstwo, po tym jak poddano go przymusowemu leczeniu z homoseksualizmu.

Alan Turing był największym matematycznym geniuszem, jaki urodził się w Wielkiej Brytanii. Jego odkrycia przyczyniły się do złamania kodu Enigmy. To on zbudował fundamenty współczesnej informatyki, zapoczątkował badania nad sztuczną inteligencją.

Alan Turing był gejem. Był za to sądzony, poddano go chemicznej kastracji przez co popełnił samobójstwo. Brytyjski rząd powinien przeprosić, za to jak go potraktowano - petycję takiej treści opublikowała grupa brytyjskich naukowców .

Inicjatorem akcji jest John Graham-Cumming, jeden z czołowych brytyjskich ekspertów w dziedzinie informatyki. - Turing był bez wątpienia bohaterem II Wojny Światowej. Jego rola nie została jednak należycie doceniona. Dlatego należą mu się przeprosiny - tłumaczy. Pod apelem podpisało się do tej pory 2,5 tys. osób.

Śmierć geniusza

Turing, genialny matematyk z uniwersytetu w Manchesterze uznawany jest za ojca informatyki. W czasie wojny był członkiem grupy naukowców z Blatchey Park, którzy pracowali nad łamaniem kodu niemieckiej maszyny szyfrującej Enigma. Po wojnie brał udział w pionierskich badaniach nad stworzeniem komputera Mark 1. Magazyn "Time" nazwał go jednym ze stu najbardziej wpływowych ludzi XX wieku.

Jednak w 1952 r. oskarżono go o "naruszenie moralności publicznej", po tym jak przyłapano go na uprawianiu seksu z mężczyzną. W Wielkiej Brytanii aż do 1967 r. obowiązywało prawo, które karało związki homoseksualne. Turing został zmuszony do poddania się "leczeniu" środkami hormonalnymi. Naukowiec przeżył załamanie nerwowe. W 1954 r. popełnił samobójstwo.

"To sygnał, który musi być wysłany"

Autorzy petycji twierdzą, że obowiązujące wówczas prawo było powodem tragicznej śmierci wielkiego uczonego. Przekonują, że oficjalne przeprosiny będą dla niego należytym zadośćuczynieniem. - Takie przeprosiny to sygnał, który musi być wysłany. Dyskryminujące, oparte na uprzedzeniach prawo przyczyniło się do jego śmierci. Rząd powinien się do tego przyznać - powiedział dziennikowi "The Independent" prof. Richard Dawkins, jeden z sygnatariuszy apelu.

  #2676 (permalink)  
Stare 20.08.2009, 11:14
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Skąd: SKMK
Postów: 47
Postów w giełdzie: 0
Domyślnie Odp: Homoseksualizm

Cytat:
Autorzy petycji twierdzą, że obowiązujące wówczas prawo było powodem tragicznej śmierci wielkiego uczonego.
Na jakiej podstawie? Zostawił list? Rozmawiał z tym o kimś przed popełnieniem samobójstwa? A może stwierdził, że rzeczywiście jest chorym zboczeńcem i nawet leczenie mu nie pomaga?

Śmiech na sali. Widze, że pedały są jednak wyższą formą gdyż posiadają dar jasnowidzenia bądź kontaktów pozagrobwych... acha nie wierzycie przecież w życie po śmierci...

Cytat:
Przekonują, że oficjalne przeprosiny będą dla niego należytym zadośćuczynieniem. - Takie przeprosiny to sygnał, który musi być wysłany.
Dla kogo zadośćuczynieniem? Bo napewno nie dla niego samego... Dla rodziny? Fuckfriendów? Chyba tylko dla grupy homo-frustratów.
__________________
In Hoc Signo Vinces \o

  #2677 (permalink)  
Stare 20.08.2009, 12:05
Avatar ZEONE :: DBC FAMILIA
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Postów: 11
Postów w giełdzie: 0
Domyślnie Odp: Homoseksualizm

Dobry gej to martwy gej...

  #2678 (permalink)  
Stare 20.08.2009, 12:11
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Postów: 4
Postów w giełdzie: 0
Domyślnie Odp: Homoseksualizm

tylko mały procent osób z homo jest inteligentna. U hetero procent osób inteligentnych jest dużo większy. Homoseksualizm to nie tylko uszodzenie części mózgu ( gej ma częściowo kobiecy mózg, lesbijka częściowo męski ) odpowiedzialnej za orientacje, ale też za inteligencje dlatego jak już mówiłem większy proc. geniuszy pochodzi od hetero

przykładowi geniusze hetero:
- Gauss
" Panie Gauss, pańska żona umiera i chce Pana zobaczyć, półprzytomny uczony machinalnie odpowiedział: Proszę powiedzieć, żeby trochę poczekała, aż skończę dowód twierdzenia."
http://www.profesor.pl/mat/na8/na8_j_nedza_030910_1.php
- Einstein

Najwięcej procent zdolnych matematyków jest wśród autystów
co do enigmy to hetero polacy są odpowiedzialni za rozpracowanie enigmy
Bez tego turinga infa pewnie też by zaistniała
Na tym forum udziela się wielu mało inteligentnych geji( zgadnij aidi czy to było m.in o tobie ) i jedna lesbijka która jest troche bardziej inteligentna od tych geji.


Ja już wam mówiłem, że w nowoczesnym społeczeństwie nie ma miejsca dla homoseksualistów. Jak któryś homo chce sie przysłużyć społeczeństwu to niech wymyśli testy na sprawdzanie czy płód jest homoseksualny. Takie testy w połączeniu z aborcją na życzenie to koniec homoseksualizmu. Zrób prostą ankietę wśród rodziców hetero : " jakiej orientacji chcielibyście mieć dziecko ?" każdy ci powie że hetero, a ateiści jak sie dowiedzą że jego dziecko bedzie homo to sobie taką ciąże usuną i zajdą w 2 ciąże i będą rodzić hetero ( aidi ty jako ateista i gej nie pisz że ty byś sie nie zgodził na aborcje płodu homo bo ze swoim chłoptasiem w nią nie zajdziesz). Wtedy Turing homoseksualny zostanie usunięty prostym zabiegiem u ginekologa, a kolejna ciąża to będzie turing hetero

Ja jako ateista i hetero , gdy dostane taki test to go użyje i żona na pewno nie urodzi homo - nie przyczynie się do produkcji degeneratów . Aidi, kuczka ja jestem pewiem gdyby takie testy pojawiły sie już kilkanaście lat temu to byście sie nie urodzili, bo wasze mamy poszłyby na zabieg do ginekologa.

pytanie do homo. co wy właściwie chcecie? kto tu sie nie chce z kim zadawać ? społeczeństwo z homo, czy homo ze społeczeństwem? ja sie z homo nie zamierzam zadawać, dla mnie to zboczeńcy z uszkodzonymi mózgami, którzy nigdy nie powinni sie urodzić, a to co robią jest obrzydliwe. Ta medycyna, ta medycyna :/ !!!! niby tak dużo potrafi a zwykłego testu nie mogą opracować. Przecież tu tylko chodzi żeby rozpoznać płód homoseksualny .

  #2679 (permalink)  
Stare 20.08.2009, 13:10
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Postów: 39
Postów w giełdzie: 2
Domyślnie Odp: Homoseksualizm

Cytat:
Napisał zenekbeton Zobacz post
tylko mały procent osób z homo jest inteligentna. U hetero procent osób inteligentnych jest dużo większy. Homoseksualizm to nie tylko uszodzenie części mózgu ( gej ma częściowo kobiecy mózg, lesbijka częściowo męski ) odpowiedzialnej za orientacje, ale też za inteligencje dlatego jak już mówiłem większy proc. geniuszy pochodzi od hetero

przykładowi geniusze hetero:
- Gauss
" Panie Gauss, pańska żona umiera i chce Pana zobaczyć, półprzytomny uczony machinalnie odpowiedział: Proszę powiedzieć, żeby trochę poczekała, aż skończę dowód twierdzenia."
http://www.profesor.pl/mat/na8/na8_j_nedza_030910_1.php
- Einstein

Najwięcej procent zdolnych matematyków jest wśród autystów
co do enigmy to hetero polacy są odpowiedzialni za rozpracowanie enigmy
Bez tego turinga infa pewnie też by zaistniała
Na tym forum udziela się wielu mało inteligentnych geji( zgadnij aidi czy to było m.in o tobie ) i jedna lesbijka która jest troche bardziej inteligentna od tych geji.


Ja już wam mówiłem, że w nowoczesnym społeczeństwie nie ma miejsca dla homoseksualistów. Jak któryś homo chce sie przysłużyć społeczeństwu to niech wymyśli testy na sprawdzanie czy płód jest homoseksualny. Takie testy w połączeniu z aborcją na życzenie to koniec homoseksualizmu. Zrób prostą ankietę wśród rodziców hetero : " jakiej orientacji chcielibyście mieć dziecko ?" każdy ci powie że hetero, a ateiści jak sie dowiedzą że jego dziecko bedzie homo to sobie taką ciąże usuną i zajdą w 2 ciąże i będą rodzić hetero ( aidi ty jako ateista i gej nie pisz że ty byś sie nie zgodził na aborcje płodu homo bo ze swoim chłoptasiem w nią nie zajdziesz). Wtedy Turing homoseksualny zostanie usunięty prostym zabiegiem u ginekologa, a kolejna ciąża to będzie turing hetero

Ja jako ateista i hetero , gdy dostane taki test to go użyje i żona na pewno nie urodzi homo - nie przyczynie się do produkcji degeneratów . Aidi, kuczka ja jestem pewiem gdyby takie testy pojawiły sie już kilkanaście lat temu to byście sie nie urodzili, bo wasze mamy poszłyby na zabieg do ginekologa.

pytanie do homo. co wy właściwie chcecie? kto tu sie nie chce z kim zadawać ? społeczeństwo z homo, czy homo ze społeczeństwem? ja sie z homo nie zamierzam zadawać, dla mnie to zboczeńcy z uszkodzonymi mózgami, którzy nigdy nie powinni sie urodzić, a to co robią jest obrzydliwe. Ta medycyna, ta medycyna :/ !!!! niby tak dużo potrafi a zwykłego testu nie mogą opracować. Przecież tu tylko chodzi żeby rozpoznać płód homoseksualny .
Większy procent geniuszy pochodzi od hetero bo proporcjonalnie na świecie jest więcej hetero, to niczego nie dowodzi. To tak jak ludzie leworęczni i praworęczni, blondyni i bruneci, z niebieskimi, zielonymi lub piwnymi oczami, Wydaje mi się że nie ma to znaczenia. To czy homo są inteligentniejsi od hetero zależy on liczebności i rodzaju populacji badanych. Nie zmienia to jednak faktu że aby testy były naprawdę wiarygodne trzeba by było populację badanych poszerzyć na cały świat, co jak wiadomo jest nierealne.

Najpierw mówisz o "prostej ankiecie wśród ateistów", teraz o "prostej ankiecie wśród hetero" (oczywiście po ostrym sprzeciwie ludzi którzy się podają za ateistów). Wiadomo że ktoś kto jest hetero, ma żonę, bardzo ją kocha i ma dziecko o odmiennej orientacji seksualnej, nie jest zachwycony faktem orientacji dziecka. Jednakże nie wmówisz mi że każdy bez mrugnięcia okiem zabiłby własne dziecko. Idąc w ten sposób powinniśmy zabijać dzieci u których jest podejrzenie o autyzm, czy inne choroby jak np. schizofrenię. Jest to taki sam powód jak w przypadku który sugerujesz.
Inna sprawa że "Przerwanie pierwszej ciąży w życiu kobiety prowadzi do częstszych poronień samoistnych (38% przypadków) oraz porodów przedwczesnych (4% przypadków)[9], może też prowadzić do bezpłodności". To zdanie wyjęte akurat z wikipedii ale znam przypadki które to potwierdzają. Biorąc to wszystko pod uwagę nie mieści mi się w głowie że ludzie dokonują aborcji tylko ze względu na płeć dziecka, jak już kiedyś pisałeś. Abstrahując od tego wszystkiego, nie wiem czy jak już wprowadzą metodę mogącą na 100 % potwierdzić u dziecka homoseksualizm, a Ty pojedziesz z żoną na aborcje to będziecie mogli mieć drugie dziecko. Nie wiem czy masz żonę, narzeczoną, dziewczynę, ale radziłbym Ci przedyskutować z nią taką opcję, to też będzie jej dziecko i decyzja o aborcji będzie waszą decyzją.

  #2680 (permalink)  
Stare 20.08.2009, 13:27
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Postów: 4
Postów w giełdzie: 0
Domyślnie Odp: Homoseksualizm

Łuki dokładnie to chodziło mi o ankietę wśród ludzi hetero którzy są ateistami.
Sam widzisz że hetero które są religijne będzią się bały iść na aborcje bo Bóg ich będzie ścigał ( religijny ojciec może utrudniać aborcje) . Ateista nie wierzy w boga, więc aborcja dla ateisty jest normalna, tak jak wyjście z rana po bułki . Tylko że jeszcze takich metod nie ma żeby ocenić czy płód jest homo- ale medycyna idzie do przodu.
Ci ateiści, którzy Ci tu na tym forum piszą że nie zrobią aborcji jak będzie płód homo - to geje i lesbijki, którzy sie za hetero podają . Im to nie na ręke
Mam dziewczyne ( z wiarą w boga to u niej tak jak i u mnie), nie wiem czy akurat w przyszłości założę z nią rodzinę itd

Procent, to procent. Nieraz z małej liczby jest duży procent - z małej liczby autystów jest duży procent zdolnych matematyków.

AAAA, jak wymyślą te testy na homo u płodu to w Polsce będzie najwięcej homo - przez religię, bo ludzie mimo tego że test wykaże że płód jest homo nie pójdą do ginekologa, żeby coś z tym zrobić. Wiesz co rozumiem przez " coś z tym zrobić" ?? Religia nie przyczyni się do oczyszczenia społeczeństwa z homo :/:/:/:/

czekam na te testy, bo tak nie może byc że tacy degeneraci sie rodzą w nowoczesnym społeczeństwie i licze na zateizowanie świata.
W tym całym homoseksualiźmie najważniejsze jest żeby te płody powyłapywać - wtedy mamy po homo
Temat zamknięty

Szybka odpowiedź
Antispam, complete the task: 
 
Wiadomość:
Opcje

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BBCode jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Wyłączony
Pingbacks are Wyłączony
Refbacks are Wyłączony


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post/autor
Homoseksualizm szycha off-topic 85 30.01.2007 21:40


Wszystkie czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 3
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.5.2
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polskie wsparcie vBulletin
1432465451
3376101530

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310